Jak správně pečovat o zdraví svých prsou vás naučí na praktickém workshopu pro ženy v Mami poradně Komunitního centra Konopná v Liberci v pátek 15. 12. v 10h.
FACEBOOk

Jak o sebe pečovat a dbát o své fyzické i duševní zdraví se dozvíte na přednášce RC Mozaika v libereckých Vratislavicích ve středu 6. prosince od 18h. 
POZVÁNKA

Pokračování přednášky Jak nevychovat sněhovou vločku vás čeká v RC Konopná ve středu 29. listopadu od 10 h.

FACEBOOK

O období menopauzy a vším, co s tím souvisí, si budou povídat na přednášce v RC Deštník v Turnově ve čtvrtek 23. listopadu od 17h.
POZVÁNKA

Jak podpořit fyzickou a psychickou odolnost dětí, aby zvládly každodenní zátěž a dokázaly si poradit v náročných situacích? Na tyto otázky poradí přednáška turnovského RC Deštník v úterý 14. listopadu v 10h.

FACEBOOK

Kdy je dítě zralé k nástupu do předškolního zařízení se přijďte dozvědět na přednášku s besedou do RC Rybka v Rychnově nad Kněžnou ve čtvrtek 9. listopadu v 9:30 h.
POZVÁNKA

Lze spojit mužský a ženský svět dohromady? Co nás spojuje a co rozděuje? To jsou otázky, na které odpoví beseda růžodolského RC Knoflík ve čtvrtek 9. 11. od 18h.
POZVÁNKA

Na co se zaměřit ve výchově dětí předškolního věku vám poradí na přednášce, kterou pořádá RC Loďka v Hejnicích. Přijďte v úterý 7. 11. v 17h do Moštárny.
POZVÁNKA

Jak nevychovat sněhovou vločku - aktuální téma dnešních dní. Přijďte se dozvědět o tématu více do RC Konopná ve středu 1. listopadu od 18 h.

FACEBOOK