Nová Zahrada Ivančice zve všechny na besedu s názvem "Co je pro dítě nejdůležitější". Beseda se bude věnovat prvním šesti letům života dětí, začíná ve středu 12. 6. od 16:30h, poté bude grilovačka MiNiKlubu pro celou rodinu.
POZVÁNKA

Seminář o výživě těch nejmenších připravilo RC Martínek z Ostravy Poruby na čtvrtek 30. 5. od 9:30.
POZVÁNKA

Přijďte strávit čtvrteční dopoledne s novopackým RC Céčko na Dni dětí. Program je připraven na čtvrtek 30. 5. v Jírových sadech.
POZVÁNKA

Jak s dětmi mluvit o nelehkých tématech, jako jsou války, strach, rozvod, ale i peníze, sex a mmoha dalších poradí rodičům ve středu 29. 5. od 18h. v KC Konopná v Liberci Ruprechticích.
POZVÁNKA

Ve středu 29. 5. od 17h vás RC Martínek z Ostravy Poruby zve na besedu o tom, jak zvládnout nástrahy médií a technologií.
POZVÁNKA

Zdravé zoubky hravě je motivační program o čistění zoubků pro nejmenší děti. Seminář připravilo RC Martínek z ostravské Poruby na čtvrtek 16. května od 9:30.
POZVÁNKA

Seminář o zdravém přístupu k výchově našich dětí připravují v RC Srdíčko v Ústí nad Orlicí ve středu 15. 5. v 10h.
POZVÁNKA

Nejoblíbenější přednáška posledních měsíců - tentkorát v Hejnicích. Přijďte v pondělí 13. 5. od 17:30 do hejnického RC Loďka v Centru volného času, dozvíte se, jak posílit psychickou a fyzickou odolnost dětí. 
POZVÁNKA

Přednášku o psychické a fyzické odolnosti dětí vás čeká v pátek 10. 5. od 10h tentokrát v turnovském RC Deštník.  
POZVÁNKA